Tak vymeň FITKO ZA PLAVÁREN a my ti vymyslíme program,
ktorý splní tvoje očakávania

Aquafitness pre dospelých

Aquafitness je spojením dvoch pohybových aktivít do jedného celku. Máte radi vodu, ale nie ste zdatným plavcom? Máme pre Vás TIP, ktorý je vhodný pre plavca i neplavca – AQUAFITNESS. Je to oveľa viac ako len cvičenie vo vode. Individuálne nastaveným tréningom splním Vaše požiadavky. Aquafitness rozvíja okrem kondičných schopností (vytrvalosť, sila, ohybnosť chrbtice a kĺbová pohyblivosť) aj koordinačné schopnosti (kinesteticko – diferenciačná, rovnováhová, orientačná a rytmická).

So správnym výberom aquafitness pomôcok, vhodné zvolených cvikov (posilňovanie, funkčný tréning, prvky aerobiku, kardiovaskulárne cvičenie – kardio) spolu dosiahneme Váš vytúžený cieľ. Aquafitness je vhodný pre mnohých záujemcov, najmä zotavujúcich sa pacientov, ale aj športovcov, ktorý majú obmedzené možnosti pohybu, predstavuje rehabilitáciu, regeneráciu síl, posilnenie svalstva a relaxáciu. Obmedzenie nemajú ani osoby s nadváhou, tehotné ženy, ľudia s bolesťami kĺbov a chrbtice.

Cvičenia začnú prebiehať na jeseň 2024

Platí sa vždy po ukončení mesačného tréningu, do 15. dňa nasledujúceho mesiaca. 

Pri vynechaní dvoch a viac tréningov po oznámení SMS/e-mail aspoň 30 min. pred začiatkom tréningu vzniká nárok na zníženie ceny mesačného plaveckého kurzu o 20% z pôvodnej ceny. 

V prípade neuskotočnenia sa tréningu z technických alebo iných príčin, vzniká nárok na zníženie ceny mesačného plaveckého kurzu o 20% z pôvodnej ceny, to však neplatí na sviatky a prázdniny, v týchto prípadoch sa tréningy vždy rieša dohodou.  

Mesačný kurz

Pracujeme na tom

  • Raz do týždňa
  • Čas jedného kurzu je 45 minút alebo 60 minút. 

Mesačný kurz

Pracujeme na tom

  • Dva krát do týždňa
  • Čas jedného kurzu je 45 minút alebo 60 minút.

Čo budete potrebovať?

Plaveckú čiapku
a okuliare

Uterák, osuška, príp. župan

Šľapky/crocsy k bazénu

Mydlo

Plavky

Chuť trénovať 🙂