Chcete aby Vaše dieťa plávalo bez rukávnikov?
Prihláste ho na hodiny plávania do plaveckého klubu Poseidon!

Plávanie pre deti

Plavecké hodiny v našom klube Poseidon prebiehajú rôznych formátoch, aby sa prispôsobili rôznym vekovým skupinám a plaveckým zručnostiam. Deti sú rozdelené do troch základných skupín:

1. Začiatočníci/neplavci – zbavenie strachu z vody, nácvik lokomócie jednoduchých prvkov techniky plaveckých spôsbov (nácvik kraulových a znakových nôch, nácvik správneho dýchania, pridávanie pohybov horných končatín).  Plavecký tréner je s deťmi/plavcami vo vode, aby im sposkytol podporu a individuálnu spätnú väzbu. 

2. Pokročilá skupina –  odplávanie 25 m bez pomôcky, súhra plaveckej techniky kraul a znak, nácvik prsiarskych nôh a rúk.

3. Zdokonalovacia skupina –  zdokonalovanie 3 plabeckých spôsobov (kraul, znak, prsia), nácvik motýlikovje techniky, budovanie kondície.

4. Výkonnostná skupina – určená pre deti ktoré majú záujem o súťažné plávanie. 

Všetky hodiny plávania v Plaveckom klube Poseidon vedú kvalifikovaní a skúsení plavecký tréneri. 

Plaváreň Majerníková

8 júla, 2024

Naši tréneri

Šimon

Frederika

Plaváreň Slovnaft

8 júla, 2024

Naši tréneri

Rado

Frederika

Nech sa každé dieťa naučí plávať! Podporte našu misiu!

Plávanie je pre deti životne dôležitou zručnostou, ktorá im prináša radosť, zábavu a posilňuje ich zdravie. Pomôžte nám naučiť plávať čo najviac detí a podporte našu misiu!

Mesačný plavecký kurz

50

každý ďalší súrodenec 45€

  • Raz do týždňa
  • Tréningový čas 60 minút

Mesačný plavecký kurz

80

každý ďalší súrodenec 70€

  • Dva krát do týždňa
  • Tréningový čas 60 minút

Individuálne hodiny plávania

30hodina


Platí sa vždy po ukončení mesačného tréningu, do 15. dňa nasledujúceho mesiaca. 

Informácia pre rodičov: V prípade neprítomnosti dieťaťa na tréningu (zo zdravotných dôvodov alebo iných dôvodov) je nutné dieťa odhlásiť buď e-mailom alebo telefonicky najneskôr do 12:00 hod. v deň tréningu. Ak dieťa nieje ospravedlnené zo zdravotných dôvodov alebo iných dôvodov z tréningu, tak Plavecký klub Poseidon pokladá, že dieťa tréning absolvovalo.

V prípade neuskutočnenia sa tréningu z technických alebo iných príčin, vzniká nárok na zníženie ceny mesačného plaveckého kurzu o 20% z pôvodnej ceny, to však neplatí na sviatky a prázdniny, v týchto prípadoch sa tréningy vždy riešia dohodou.  

Čo budete potrebovať?

Plaveckú čiapku
a okuliare

Uterák, osuška, príp. župan

Šľapky/crocsy k bazénu

Mydlo

Plavky

Chuť trénovať 🙂